مراسم معارفه مدیران بازرگانی و بازاریابی و فروش شرکت آب‌معدنی داماش گیلان

مراسم معارفه مدیران بازرگانی و بازاریابی و فروش شرکت آب‌معدنی داماش گیلان با حضور آقای دکتر محمدی مدیرعامل و آقای مهندس ولی‌اللهی عضو هیأت مدیره و سایر مدیران دفتر مرکزی شرکت در تاریخ 21/11/98 برگزار گردید.

در این دیدار، آقای کورش حسین‌زاده به عنوان مدیر بازرگانی و آقای هادی قیصری به عنوان مدیر بازاریابی و فروش معرفی گردیدند. در این جلسه آقای دکتر محمدی مدیرعامل شرکت با قدردانی از تلاش‌های انجام شده، حضور مدیران جدید شرکت را سبب تقویت تیم مدیریتی شرکت برشمردند و از آن به عنوان فرصتی برای تحول حوزۀ بازرگانی و فروش شرکت یاد کردند و برای مدیران جدید شرکت آرزوی موفقیت نمودند.

پس از آن آقای حسین‌زاده ضمن اعلام همراهی با برنامه‌های شرکت از اقدامات انجام شدۀ قبل تشکر نموده و از برنامۀ خود برای انجام اقدامات اساسی برای تقویت حوزۀ بازرگانی سخن گفتند.

آقای قیصری نیز با بیان اقدامات انجام شده در حوزۀ بازاریابی و فروش، خواهان توجه بیشتر به این حوزه گردیده و با توجه به نزدیکی به فصل بهار و اوج فروش آب‌معدنی در بهار و تابستان، لزوم انجام اقدامات فوری به ویژه تأمین خودروهای باری و استخدام نیروهای کارشناس فروش به‌ویژه در شعبۀ تهران را خواستار گردیدند.

در پایان جلسه، حکم انتصاب آقایان حسین‌زاده و قیصری توسط مدیرعامل شرکت به ایشان اهداء گردید. گفتنی است که آقای حسین‌زاده پیش از این به عنوان مشاور عالی مدیرعامل بیمه ایران، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت خدمات بیمه‌ای آرامش، ریاست هیأت مدیره شرکت توسعۀ پوشش بیمه بهشهر و مدرس دانشگاه فعالیت داشته‌اند. آقای قیصری نیز پیش از این در سِمت مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه شرکت مهندسی و نصب فیرمکو و مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی پتروشیمی سورنا حضور داشته‌اند.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *