برگزاری جشن جهش تولید در شرکت آب معدنی داماش گیلان

جشن جهش تولید در شرکت آب معدنی داماش گیلان در تاریخ پنجشنبه 04/02/99 با حضور آقای دکتر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای ضیایی فرماندار شهرستان رودبار و معاون ایشان و بخشدار جیرنده، جناب آقای دکتر یوسفی و جناب آقای دکتر نعمتی نژاد، مدیر عامل و عضو هیأت مدیره هلدینگ گروه ملی فولاد ایران، جناب آقای نصرتی معاون اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران، جناب آقای دکتر علی محمدی مدیر عامل شرکت آب معدنی داماش، اعضای هیأت مدیره شرکت و با حضور مقامات محلی، اعضای شورای اسلامی بخش جیرنده و داماش و کارکنان و مدیران کارخانه و دفتر مرکزی شرکت آب معدنی داماش برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا مهمانان و مقامات حاضر در جلسه به ایراد سخنرانی پرداخته و شرحی از اقدامات انجام شده در شرکت در یک سال گذشته را برشمرده و همه بر حرکت رو به رشد شرکت تأکید کردند. آقای محمدی مدیر عامل شرکت حضور مهمانان را خوشامد گفتند، آقای دکتر یوسفی حمایت های هلدینگ گروه ملی فولاد ایران از شرکت داماش را نام بردند و از چند برابری تولید تشکر کردند و آقای دکتر جمالی اشتغال بیشتر در کارخانه و راه اندازی نوبت دوم را از ضروریت ها بر شمرده و بر ادامه مسیر مطلوب داماش تأکید کردند. فرماندار شهرستان نیز آب معدنی داماش را از 4 محصول منحصر به فرد شهرستان رودبار برشمرده و بر حمایت های فرمانداری و مقامات سیاسی شهرستان از فعالیت های توسعه ای شرکت تأکید نمودند. در این مراسم آقای فرهاد مهرگان فرد نماینده کارگران نیز دغدغه های همکاران خود و لزوم ضرورت توجه بیشتر به این مجموعه را یادآور گردیدند.

پس از سخنرانی نوبت به افتتاح تجهیزات جدید خط تولید رسید و مهمانان مراسم تجهیزات خط تولید بطری، کمپرسورها، دستگاه برچسب زن و خط بسته بندی را افتتاح نمودند.

گفتنی است که شرکت آب معدنی داماش گیلان تولید خود را در یک نوبت به 3 برابر افزایش داده و به دنبال آن است که با راه اندازی نوبت دوم تولید خود میزان تولید خود را به 240.000 واحد در روز افزایش دهد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *