بازدید مدیران هلدینگ گروه ملی صنعتی فولاد ایران و معاون اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران از کارخانه شرکت آب معدنی داماش گیلان

 مدیران هلدینگ گروه ملی صنعتی فولاد ایران و معاون اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران از کارخانه شرکت آب معدنی داماش گیلان بازدید کردند.

در این بازدید آقایان دکتر یوسفی مدیر عامل هلدینگ گروه ملی فولاد ایران، دکتر نعمتی نژاد معاون امور شرکت های گروه، آقای مالمیر معاون اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران و آقایان مهندس محمدی و ولی اللهی مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت آب معدنی داماش و کارکنان کارخانه حضور داشتند.

در ابتدا آقای مهندس محمدی مدیر عامل شرکت داماش از حضور مهمانان در کارخانه و تحمل زحمت حرکت در مسیر پر برف و بوران منتهی به کارخانه قدردانی نموده و از اینکه حتی هوا و جاده های پر برف و خطرناک کوهستانی کارخانه نیز نتوانسته تأثیری بر عزم مهمانان برای بازدید از کارخانه بگذارد تشکر نمود.

سپس ایشان گزارشی از مشکلات شرکت به مدیران گروه ارائه داده و خواستار مساعدت در تأمین سرمایه در گردش شرکت برای رسیدن به تولید حداکثری و مطلوب نمودند.

سپس جناب آقای مالمیر به بیان حمایت های بانک ملی ایران از این شرکت پرداختند و پرداخت مبالغ بدهی های مالیاتی شرکت به سازمان امور مالیاتی و همچنین بازگشایی مجدد کارخانه در سال 95 را از جمله اقدامات مهم بانک ملی ایران در این شرکت برشمردند.

پس از آن تنی چند از کارکنان کارخانه به بیان مشکلات خود پرداختند و ضمن درخواست برای تأمین سرمایه جهت ادامه کار بهتر شرکت، از مدیران گروه خواستار همکاری برای کمک به تولید بیشتر در شرکت و رفع مشکلات آن گردیدند.

در پایان آقای دکتر یوسفی مدیر عامل گروه ضمن تشکر از تلاش های انجام گرفته جهت استمرار  تولید در شرکت و تقدیر ویژه از کارکنان شاغل در کارخانه، از برنامه گروه برای تقویت شرکت های تولیدی سخن گفتند و با بیان اینکه شرکت داماش باید به جهش مطلوب در حوزه تولید دست یابد تأکید کردند که همه تلاش خود را جهت حل مشکلات شرکت و تأمین منابع مالی آن به کار خواهند بست.

ایشان همچنین تأمین حقوق و دستمزد کارکنان را از اولویت های خود بر  شمرده و تسریع در انجام این مهم را از مدیر عامل شرکت داماش خواستار گردیدند.

در ادامه مدیران گروه از سالن های تولید بازدید نموده و توضیحات لازم در خصوص عملیات تولید را از مدیران خط تولید جویا گردیدند و با همراهی کارکنان کارخانه داماش بازدید را به پایان رسانیدند.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *