اخبار

برگزاری جلسۀ معرفی محصولات آب معدنی داماش در شرکت…

صبح روز شنبه، 4 آبان‌ماه 1398 مراسم معرفی محصولات آب معدنی داماش در شرکت به‌پخش و با حضور دکتر محمدی مدیرعامل شرکت آب معدنی داماش، مهندس ولی‌اللهی مدیر تولید و مهندس قیصری مدیر بازرگانی داماش برگزار شد. در این مراسم که به میزبانی شرکت (به‌پخش) و در سالن همایش‌های این سازمان برگزار گردید، مدیران بازرگانی، بازاریابی و فروش شرکت به‌پخش به همراه سرپرستان فروش، فروشندگان و کارشناسان شرکت به‌پخش حضور داشتند.

پس از انجام مراسم آغازین، مهندس ذبیحی‌نیا مدیر بازرگانی این شرکت ضمن خیرمقدم به حاضرین، علت پذیرش آب معدنی داماش در سبد کالاهای این شرکت را خوش‌نامی برند آب معدنی داماش عنوان نموده و آرزوی موفقیت نمودند.

در ادامه دکتر محمدی با تشکر از مدیران شرکت به‌پخش در برگزاری این جلسه، کلیّاتی از مراحل مختلف تهیۀ محصول، شرایط تولید، و همچنین ویژگی‌ها و مزایای چشمۀ طبیعی و معدنی داماش ارائه نمودند. وی هدف از تولید را تنها فروش محصول و جذب مشتری ندانسته، بلکه سلامتی مردم و برخورداری سبد مصرفی خانوارهای ایرانی از آبی سالم و گوارا را از اهداف اصلی مجموعۀ تحت مدیریت خود قلمداد نمودند. همچنین در بخش دیگری از سخنان با اشاره به اهداف درازمدت شرکت بیان نمودند که در آیندۀ نزدیک شاهد تنوع در شکل محصولات و عرضۀ بطری‌های آب معدنی داماش در اندازه‌های 300 سی‌سی و کتابی خواهیم بود، ضمن اینکه تیراژ تولید هم در دورۀ زمانی کوتاهی افزایش خواهد یافت.

 و به عنوان حسن ختام برنامه در پایان سخنرانی دکتر محمدی، سرپرستان فروش و کارشناسان، سئوالاتی پیرامون مسائل مختلف محصول از خدمت مدیرعامل شرکت داماش مطرح نمودند که از سوی ایشان پاسخ داده شد.

# آّب معدنی داماش     # آب معدنی داماش دوست‌دار سلامتی