اخبار

دیدار مدیران ارشد آب معدنی داماش با بخشدار و…

آقای مهندس محمدی مدیر عامل شرکت آب معدنی داماش به همراه آقای مهندس ولی اللهی عضو هیأت مدیره و آقایان مهندس حسنی و نصرالله زاده، مدیران تولید و اداری کارخانه شرکت با بخشدار بخش جیرنده و رییس شورای اسلامی بخش و رییس و اعضای شورای اسلامی جیرنده و داماش در تاریخ 10/05/98 دیدار کردند.

در این دیدار که در محل بخشداری جیرنده صورت گرفت آقای مهندس محمدی انتصاب آقای تاجی به عنوان بخشدار جیرنده را به ایشان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند، همچنین آقای تاجی ضمن خوشامدگویی به میهمانان و تشکر از تشریف فرمایی مدیر عامل شرکت آب معدنی داماش و همراهان ایشان از حضور ایشان در مجموعه بخشداری قدردانی نموده و از اعلام همکاری شرکت داماش با آن بخشداری و شوراهای اسلامی جیرنده و داماش سپاسگزاری نمودند.

در این دیدار آقای جهانبخش رییس شورای اسلامی بخش جیرنده و همچنین خانم مجیدی و آقایان رویین تن، رهبر، مهرگان فرد از اعضای شورای اسلامی آن بخش و نیز اعضای شورای اسلامی روستای داماش و همچنین آقای غلامی دهیار روستای توریستی داماش، مشکلات مردم در حوزه های فرهنگی و ورزشی را بیان و از شرکت آب معدنی داماش جهت حل این مشکلات در خواست مساعدت نمودند.

همچنین بخشدار محترم جیرنده نیز خواستار اشتغال بیشتر جوانان بخش در کارخانه گردیده و از آمادگی خود و همکاران برای همکاری با شرکت آب معدنی داماش خبر دادند.

در پایان نیز مدیر عامل شرکت آب معدنی داماش ضمن تشکر از حساسیت های بخشدار و اعضای شورای اسلامی جیرنده و داماش، همکاری کامل شرکت خود را جهت حل مشکلات این منطقه اعلام و توصیه های لازم را جهت مساعدت برای حل مشکلات یاد شده به همکاران خود نمودند و بر مسئولیت اجتماعی داماش در حوزه استقرار خود به عنوان یک اصل پذیرفته شده شرکت آب معدنی داماش تأکید نمودند.