اخبار

بازدید فرماندار و نماینده رودبار از شرکت آب معدنی…

مدیر عامل شرکت مدیریت توسعه نگاه پویا به همراه معاونین خود و نیز نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار آن شهرستان از کارخانه آب معدنی داماش گیلان بازدید کردند.

در این بازدید که در تاریخ 98/05/02 برگزار گردید معاون عمرانی فرماندار، بخشدار جیرنده، رییس شورای اسلامی بخش عمارلو و اعضای شورای اسلامی شهر جیرنده و روستای توریستی داماش نیز حضور داشتند.

در این بازدید آقای مهندس اسدالهی مدیر عامل شرکت مدیریت توسعه نگاه پویا، آقای دکتر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، آقای مهندس ضیایی فرماندار، آقای دکتر حبیبی معاون محترم امور عمرانی فرماندار و آقای دکتر آبکار، عضو هیأت مدیره و معاون امور شرکت های شرکت مدیریت  توسعه نگاه پویا و آقایان نصیریان، خلیلی و رضوی معاونین آن شرکت و آقایان مهندس اروانه، مهندس جاودانی، مهندس جنتی و مهندس حضرتی از مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه شرکت مدیریت توسعه نگاه پویا از کارخانه بازدید و در جریان امور تولید قرار گرفتند.

در این بازدید آقای مهندس محمدی مدیر عامل شرکت آب معدنی داماش پس از خیر مقدم به بازدید کنندگان، گزارشی از روند تولید در کارخانه ارائه دادند و راه اندازی ناوگان مستقل توزیع و فروش محصولات شرکت را به استحضار ایشان رساندند، همچنین آقای مهندس اسدالهی از تلاش های انجام گرفته در ده روز اخیر برای افزایش حدود 90 درصدی میزان تولید در کارخانه تشکر کردند.

آقای دکتر جمالی نیز با تقدیر از تلاش های انجام گرفته برای افزایش مطلوب میزان تولید شرکت، موضوع اشتغال بیشتر نیرو در کارخانه را خواستار شدند. آقای مهندس ضیایی نیز با تأکید بر این موضوع از اعلام آمادگی فرمانداری شهرستان برای همکاری با شرکت آب معدنی داماش خبر دادند.

در پایان نیز بازدید کنندگان از خطوط تولید کارخانه بازدید و از نزدیک با کارکنان خط تولید، انبارها و آزمایشگاه شرکت دیدار و در جریان مشکلات ایشان قرار گرفتند.

 آب معدنی داماش